שביתת נשק באלקוברה: מצרפת את מנהל קרן ברוש לדירקטוריון

אמיר אפרתי, שמנהל את הקרן שנאבקה בחודשים האחרונים בהנהלת החברה, ישתתף כעת בבחינת ההצעות של חברות פרטיות להתמזג עם אלקוברה, שמנייתה קרסה ■ אסיפת בעלי המניות שנקבע ליולי נדחית

לאחר שלושה חודשים של מאבק וחילופי האשמות בין קרן ההשקעות ברוש להנהלת חברת הביומד אלקוברה, ועל רקע הצעת הרכש מצד בעלי המניות בחברת רג'נרה – הגיעו בימים האחרונים הצדדים להסכם על שיתוף פעולה ביניהם. ברוש והנהלת אלקוברה אמורות לבחון כעת יחד את האפשרויות השונות למיזוג של אלקוברה עם חברות אחרות.

כחלק מההסכם בין הצדדים, אלקוברה מצרפת באופן מיידי את מנהל קרן ברוש, אמיר אפרתי, לדירקטוריון שלה, כמו גם דירקטור נוסף שממונה לפי דרישתה של ברוש, יובל ינאי, לשעבר סמנכ"ל הכספים של גיוון אימג'ינג, שמכהן בדריקטור גם במרכז הרפואי הדסה, ב-S&P מעלות ובחברות בתחום הביומד. כך, מספר החברים בדירקטוריון החברה מטפס לעשרה.

ההסכם כולל דחייה של אסיפת בעלי המניות השנתית של אלקוברה, שנקבעה ל-20 ביולי עד ל-1 בספטמבר לפחות. לפי ההסכם, הצדדים יבחנו את ההצעות השונות שעומדות בפני החברה, כשאין בו התייחסות כלל להצעה שהגישו בעלי המניות של רג'נרה – ובראשם אינטרקיור הבורסאית וקרן aMOON של מריוס נכט – שהחברה אמורה להשיב לה עד יום חמישי השבוע.

לצפייה בכתבה לחצו כאן