קרן ברוש למשקיעיה: תומכת במינוי רודב ותורג'מן לדירקטוריון בזק

לקראת בחירת הדירקטורים שיחליפו את שאול, אור ואורנה אלוביץ', כתבה הקרן כי "המועמדים מקבלים ציון גבוה בכל הקריטריונים"; הקרן האקטיביסטית מחזיקה בפוזיציה בבזק אך אינה בעלת החזקה המחייבת דיווח.
קרן ברוש האקטיביסטית בעד מינוי שלמה רודב ודורון תורג'מן לדירקטוריון בזק. במכתב ששלחה היום (ג') הקרן למשקיעיה, היא מציינת שהשניים יכולים להוסיף ערך רב לדירקטוריון החברה, למרות שהמועמדות שלהם הועלתה על ידי בעל השליטה.
בשעות הקרובות צפוי להתכנס דירקטוריון בזק על מנת לבחור דירקטורים במקום שאול, אור ואורנה אלוביץ' שמסיימים את תפקידם בצל פרשת 4000, לאחר ששלחו מכתב בו הצהירו כי יתפטרו בתנאי שיינתן להם לבחור את מחליפיהם.
בי-קום תחליף אותם, כאמור, ברודב ותורג'מן. מועמדותו של תמיר כהן, נציגו של סיידוף, לא תעלה היום להצבעה וזאת מאחר שלא קיבל את אישור משרד התקשורת.
"דירקטורים צריכים להישפט על פי ניסיון רלוונטי, מקצועיות והסטנדרטים האתיים שלהם", כך כתבה קרן ברוש למשקיעיה. "אנחנו חושבים ששני המועמדים האלו מקבלים ציון גבוה בכל אחד משלושת הפרמטרים".
קרן ברוש מחזיקה בפוזיציה בבזק, אולם אינה בעלת החזקה משמעותית המחייבת דיווח. בנוסף, הקרן מחזיקה במניות החברות המחזיקות בבזק – בי-קומיוניקיישינס ואינטרנט זהב.
קרן ברוש, המנוהלת על ידי אמיר אפרתי, מנהלת נכסים במאות מיליוני שקלים ומתמחה בכניסה לחברות ישראליות המצויות בבעיה תזרימית או ניהולית.
לצפייה בכתבה לחצו כאן